Мексиканський авіаперевізник Interjet тимчасово зняв з експлуатації лайнерів Sukhoi Superjet 100, випущені в Росії…

За словами авіакомпанії, причина рішення в тому, що необхідно перевірити вузли літаків.

Події передувала заява Росавіації про тимчасове зупинення польотів кількох літаків цього типу, так як у них виявили проблему з вушками нижніх і верхніх поясів настановних вузлів стабілізатора. У парку авіакомпанії знаходиться 22 лайнера SSJ-100. Компанія скасувала 25 рейсів, на які придбали квитки близько 700 осіб.

Але Interjet запевнили, що лайнери Sukhoi Superjet 100 мають високий рівень безпеки. Як повідомили раніше, рішення про припинення польотів російських літаків не пов’язано з падінням Ту-154 Міноборони Росії в Сочі.

Інформація про те, що Росавіація доручила перевірити стабілізатори лайнерів Sukhoi Superjet 100 унаслідок виявлених неполадок, з’явилася 23 грудня. Холдинг «Цивільні літаки Сухого» (ЦЛС), що розробив літак Superjet за участю Alenia Aermacchi, підтвердив, що проблема існує. Але розробник запевнив, що ці дефекти не можуть стати причиною небезпечних ситуацій під час перельотів.

Розробник літака нового покоління Sukhoi Superjet 100 (SSJ-100) ЗАТ «Цивільні літаки Сухого» входить до складу Об’єднаної авіабудівної корпорації. Дальність базової версії авіалайнера – 3048 км, а модифікованої версії LR – 4578 км Літак призначений для перевезення 75-95 пасажирів.