Здорові і блискучі волосся звертають на себе увагу. Вони дають жінці можливість відчувати себе чарівною і прекрасною. Але часто шикарні волосся є не подарунком природи, а результатом постійного і правильного догляду. Навіть самі прекрасні волосся можуть виглядати мляво і тьмяно, якщо за ними буде неправильний догляд. Тому слід вибирати хороший фен для волосся.Пропоную купити Машинки Андис

Професійний

Професійний фен вигідно відрізняється від побутового по великій кількості параметрів. Його рекомендують використовувати як в салонних, так і в домашніх умовах. У професійних фенів велика потужність (зазвичай від 1800 до 2500 Вт). Вони дуже швидко остигають і нагріваються, розраховані на безперервні, досить тривалі навантаження і у них є вбудований захист від перегріву. Це означає, що якщо професійний фен перегріється, він не зможе включитися. Таким чином, буде попереджено замикання або перегорання.

У професійних фенів кілька ступенів нагріву повітря і рівнів. Крім того, для фіксації пасом у них є кнопка, що подає холодне повітря. Спочатку волосся розігріваються гарячим феном, після чого їм надається потрібна форма, яка закріплюється за допомогою функції «Cool».

Основна перевага професійних фенів – їх безпека. Керамічне покриття цих фенів і потік негативних іонів, їм випромінюваний, дають можливість проникати тепла всередину волосся, при цьому його зовнішній шар не пересушується. Ця новітня технологія наповнює волосся здоров’ям.

Як правило, професійні фени для укладання та сушіння є пристроями, що мають сенсорну систему автоматичного відключення. Крім того, вони оснащені озонової лампою і іонізатором. Вони мають вбудований термозахист від перегріву і кнопку «холодне повітря».

У таких фенах є і різні інноваційні функції, зокрема датчик вологості, який автоматично встановлює вологість і температуру повітряного потоку. По мірі висихання волосся автоматично регулюються сила і швидкість повітряного потоку.

Дуже важливою частиною фена є різноманітні змінні насадки. Концентратор дасть можливість звузити повітряний потік, а також кожну пасмо обробити окремо. Він підходить для всіх видів сушки і укладання . Диффузорные насадки допомагають зробити обсяг за дуже невеликий час. Такі фени відмінно підійдуть для ламкого і ослабленого волосся.

У фенах, мають насадку-щітку (тобто в стайлерах), поєднуються функціональність простого фена і брашінга. У них досить невелика потужність, їх добре використовувати, якщо потрібно швидко укласти волосся.

Як вибрати

Багато стилісти переконані, що в першу чергу вигляд людини формує його зачіска. Зробити її можуть допомогти перукарі-стилісти, а можна укласти самостійно. Як правило, другим способом люди користуються значно частіше, з цієї причини вибір фена – дуже актуальне завдання.

Насамперед, потрібно визначити, для якої мети вам потрібна фен. Якщо ви використовуєте його лише для сушіння, вам необхідний надійний фен, має мінімальний набір функцій. Якщо ви регулярно подорожуєте, краще придбати компактну модель. А якщо ви досить часто намагаєтеся в домашніх умовах зробити шикарну зачіску, фен вибирати потрібно дуже уважно, тому що вам буде потрібно фен з великою кількістю насадок.

Багато продавці-консультанти рекомендують звертати увагу лише на потужність фена. Це не зовсім правильно, так як від потужності залежить лише те, яку температуру фен може забезпечити. У продажу є моделі з потужністю 200-2000 Вт, при цьому збільшення потужності фена безпосередньо не впливає на його вартість.

Не слід купувати прилад з величезною потужністю, якщо для вас важливіше, яка вийде зачіска, а не те, наскільки швидко ви висушіть волосся. Якщо фен надто потужний, ви можете не встигнути зробити укладку. Крім цього, потужні фени не рекомендовані людям з тонкими волоссям. Такі фени призначені для фахівців-віртуозів.

Наступне, на що варто звернути увагу – кількість температурних рівнів і швидкостей. Чим більше температурних режимів, тим більше можливих комбінацій для укладання та сушіння. Деякі виробники цієї функції дають фірмові назви. Приміром, у Ровента є система Thermo Optimum, яка дає можливість доглядати за волоссям різної довжини та структури.

Найважливіша якість фена – його надійність. Як мінімум, він повинен бути зроблений з міцної жаростійкої пластмаси. Але, на жаль, при зовнішньому огляді не можна визначити, хороший це пластик чи ні. Тому перш ніж купити фен для укладання волосся, потрібно подивитися на те, ким він виготовлений. Добре, якщо він випущений компанією, що виробляє професійні фени.

Якщо ви припускаєте з допомогою фена виконувати укладання, ви повинні особливо ретельно вибирати насадки. Практично всі фени в комплекті мають дві насадки: дифузор і концентратор. У концентратора плоске звужується закінчення, він призначений для моделювання та укладання зачіски.

Дифузор – широкий розтруб, який вузькою частиною надівається на край фена. Завдяки багатьом отворам він пропускає потужну повітряний струмінь, яку перетворює легкий вітерець.

Ксенія Стриженко:
“ЯК Я ЗБІЛЬШИЛА ГРУДИ НА 2 РОЗМІРИ ЗА 1 МІСЯЦЬ”
Читати далі…
Крім цих популярних насадок випускаються різні насадки, зроблені у вигляді щіток. Такі фени щітки для волосся, як правило, мають не дуже великою потужністю і застосовуються в основному для укладання.

Більшість сучасних моделей фенів оснащені функцією іонізації. Дана функція призначена для боротьби з негативним впливом на волосся позитивно заряджених іонів. Вони насичують їх потоком негативних іонів, тому відбувається нейтралізація. Застосовуючи іонізацію при укладанні, ви значно полегшите свою роботу і надасте своїй зачісці блиск. Це відбувається завдяки тому, що негативні іони знижують кількість статичної електрики.

Критерії вибору фена для волосся
• Потужність і режими роботи. Слід віддати перевагу моделям з можливістю перемикання потужності. Більш зручний телефон з двома автономними регуляторами. Один з них повинен контролювати швидкість повітряного струменя, а другий – відповідати за її температуру. У хорошого фена є не менше трьох температурних режимів, у т. ч. обдув холодним повітрям.
• Якість електродвигуна. Надійність фена багато в чому залежить від товщини проводів в обмотці електродвигуна, тому якісний прилад не може бути легким. Тонка обмотка швидко оплавляється, і фен приходить в непридатність. Звук працюючого моторчика повинен бути рівним і глухуватим, без надривних перепадів.
• Функція іонізації. Ця опція важлива, оскільки мінімізує шкідливий вплив на волосся гарячого повітря і статичної електрики.
• Знімний фільтр. Працює фен пропускає крізь себе великі об’єми повітря. Потрапили в пристрій тверді забруднення осідають на фільтрі. Цю деталь необхідно регулярно очищати, щоб кондиціонер працював без перешкод довгі роки.
• Насадки. Якщо апарат потрібен тільки для сушіння волосся, то кількість насадок не грає особливої ролі. До більшості фенів додається насадка-конденсатор, сплющений кінець якої дає повітряної струмені більш точний напрям. Також корисною насадкою вважається дифузор з «пальчиками», які масажують голову і створюють об’єм біля коренів волосся.
• Довжина шнура. Короткий провід обмежує маніпуляції з приладом, а надто довгий буде плутатися і заважати. Оптимальна довжина – 2-3 м. Бажано, щоб фен мав кулясте кріплення шнура до корпусу. Нерухома фіксація призводить до скручування і подальшої поломки дроти.