Отже, ви все-таки зважилися створити свій власний сайт https://uh.ua/ або блог, портал або ж інтернет-магазин, і тепер, в першу чергу, потрібно вибрати хороший хостинг. Якщо ви абсолютний новачок в інтернет-просторі, то поясню на пальцях», що таке хостинг. Якщо порівняти інтернет з нашого всесвіту, то хостинги це як би галактики, а сайти на хостинг-серверах можна порівняти з зорями в галактиках.
Тобто хостинг надає місце для зберігання інформації вашого сайту, а так само ряд заходів по його обслуговуванню, за що ви і платите йому гроші. Що таке хостинг Хостинг-це послуга, що надається інтернет-провайдером, за надання місця (сервера) для розміщення, зберігання та обробки інформації сайту. Зазвичай, у мінімальний пакет, що надається хостингом, входить послуга по розміщенню файлів різних сайтів на сервері, на якому встановлено програмне забезпечення для обробки запитів до цих файлів.
А так само надається місце для зберігання бази даних, пошти, DNS(системи доменних імен) та сюди ж входить технічна підтримка. До вибору хостингу потрібно поставитися серйозно, так як від цього буде залежати функціонування вашого майбутнього сайту, і в тому разі, якщо вас з якихось причин вибраний хостинг не влаштує, то треба буде переїжджати на інший сервер, а це клопітка справа, тому краще відразу не помилитися в цьому питанні.
Критерії вибору хостингу Напевно, одним з кращих критеріїв вибору хостингу є позитивні відгуки користувачів, які на «власній шкурі» випробували той чи інший хостинг-сервер. Та й взагалі, перш ніж зв’язатися з чимось не відомим в інтернеті, і тим більше вкласти в це гроші, спочатку почитайте неупереджені відгуки з декількох джерел, що б зробити відповідні висновки.