Через збільшення кількості мандрівників у Новій Зеландії різко зросла відвідуваність місцевих вбиралень…

У зв’язку з цим у державі заговорили про великий брак громадських туалетів.

Мандрівники, яким не вистачає вбиралень, справляють нужду на вулиці. Також місцеві мешканці незадоволені тим, що деякі відпочиваючі в громадських туалетах вмиваються, миють посуд і перуть одяг. Це туристи, які економлять на готелях і зупиняються в наметах.

Найбільш гостра ситуація з убиральнями спостерігається в регіоні Таранакі на Північному острові, де кількість мандрівників найбільше.

За словами представника адміністрації району Південний Таранакі Джона Седжента, багато туристів справляють нужду в громадських місцях. Чиновник вважає, що це некультурно і шкодить довкіллю.

Він сказав, що це серйозна проблема, що вимагає швидкого вирішення. Місцеві влади проведуть нараду, де розглянуть варіанти виходу з ситуації. Туалетний криза спостерігається і в інших популярних регіонах Нової Зеландії.

В минулому році країну відвідала рекордна кількість туристів – понад 3,4 млн., показник практично досяг чисельності населення Нової Зеландії (4,5 млн. осіб).

У грудні минулого року влада Китаю вирішили влаштувати «туалетну революцію», щоб залучити іноземних гостей. В країні планували побудувати і відремонтувати близько 100 тисяч санвузлів у громадських місцях.