Влади Іркутської області мають намір внести в число основних умов тендера щодо вибору інвестора для Міжнародного аеропорту Іркутська зміна десятка знаходяться в районі невеликих аеропортів, повідомляє портал іркутських новобудов www.superrielt.ru…

Як заявив глава області Сергій Левченко, вже складено звернення до всіх, готовим наданих на умовах вкласти кошти в модернізацію аеропорту Іркутська в прив’язці до того, щоб можна було паралельно модернізувати аеропорти всій області. Все необхідно модернізувати, вносити в загальну диспетчерську систему. Якщо хто-небудь оголосить про готовність інвестувати на подібних умовах, влада готова працювати з ними. Губернатор ще раз акцентував увагу на тому, що аеропорт поки продажу не підлягає.

Раніше ЗМІ писали зі слів пана Левченка, що регіональні влади виступають за спільне з приватним вкладником управління ВАТ «Міжнародний аеропорт Іркутськ», і готові з цією метою привернути холдинг «Новапорт». Відзначають, що уряд готовий для цього створити нове керуюче підприємство, де інвестор міг би отримати основний пакет акцій.

Нагадаємо, роком раніше аеропорт за президентським указом передали з федеральної власності в обласну, щоб залучити інвестиції в активний розвиток авіавузла Іркутська в рамках приватно-державного партнерства.