Підведені підсумки Всеросійського конкурсу на саме упорядковане міське чи сільське поселення в Росії…

Згідно з підписаним прем’єр-міністром Дмитром Медведєвим розпорядженням, перше місце присуджено місту Краснодару. Друге місце поділили між Ульяновському і Барнаулом, третє — між Калугою і Тулою. Представники міст-переможців отримають від уряду Російської Федерації, в залежності від зайнятого їх містами місця, дипломи різних ступенів.

Як відзначають в прес-службі уряду, ідея конкурсу — стимулювати активність органів місцевого самоврядування у вирішенні питань розвитку житлово-комунального господарства, поліпшення благоустрою територій.

У жовтні в Російській Федерації офіційно була названа найбільш красиве село. Такий «селом» стало село В’ятське, що в Ярославській області, село тепер входить у нещодавно створену Асоціацію найкрасивіших сіл Росії. В даний час за право вступу в Асоціацію борються близько 20 сільських поселень Росії. Критерії відбору численні і суворі: поселення повинно виглядати привабливо в естетичному, архітектурному, історико-культурному плані, і мати природні пам’ятки. При цьому поселення повинно бути житловим, а всі його мешканці згодні вступити в Асоціацію.