Вже в нинішньому 2014 році російські мандрівники зможуть їздити в Парагвай без оформлення віз…

Як повідомляв МЗС Росії, 20 жовтня вступить в силу угода, укладена у вересні 2013 року між Росією і Республікою Парагвай, згідно з яким громадяни обох страх можуть здійснювати взаємні поїздки тривалістю не більше 90 днів без оформлення віз.

Якщо ж громадянин збирається провести в іншій країні більше 90 днів або має намір займатися комерційною або трудовою діяльністю, то потрібно оформити візу.

Нагадаємо, що раніше російським мандрівникам доводилося або заздалегідь оформляти в’їзну візу в консульському відділі посольства Парагваю в Москві або отримувати її за 160 USD безпосередньо по прибуттю в аеропорту Асунсьйона. Але в інших аеропортах і наземних прикордонних переходах країни візу по прибуттю оформити було не можливо.

Тепер же Республіка Парагвай приєдналася до інших держав Південної Америки, які уклали угоди про безвізовий режим з Росією. Таким чином, тепер російські мандрівники можуть відвідувати вже 10 країн Південної Америки без віз: Аргентину, Бразилію, Уругвай, Чилі, Парагвай, Перу, Еквадор, Колумбію, Гайану, Панаму.