Зовсім небагато часу залишається до Олімпійських ігор, початок яких заплановано на лютий 2014 року. Не дивно, що вже зараз, в ЗМІ з’являється перша інформація про вартість вхідних квитків, викликає неоднозначне думку російської громадськості.

Проте, російський туристичний бізнес, відноситься до даної інформації більш ніж спокійно, оскільки, у більшості операторів внутрішнього туризму, немає наміру, займатися формуванням і поширенням турів Олімпіади-2014. Тільки ті оператори, які спеціалізуються на спорттурах, є винятком.

Оскільки, ціни, опубліковані як в друкованих, так і електронних засобах масової інформації, вражають простого обивателя своїми захмарними розмірами, Олімпійський комітет розповсюдив спростування цих даних. При цьому ще раз було наголошено на те, що офіційна продаж квитків почнеться тільки в лютому 2013 року.

Але, велика частина російських туроператорів, не планує впритул займатися обслуговуванням майбутньої Олімпіади, і не стільки через можливу дорожнечу квитків. Це пов’язано з затвердженим регламентом діяльності туроператорів Олімпіади 2014, який свідчить, що для того, щоб організувати тур, оператор зобов’язаний пройти акредитацію в Національному Олімпійському комітеті. І навіть після цієї процедури, туристи зможуть викупити квитки, тільки самостійно, пред’явивши свій паспорт.

Іншими словами, у туроператорів з’явився додатковий ряд обмежень, тому основна діяльність, яку вони планують на час проведення Олімпіади 2014 – реалізація турів, невеликі гостьові будинки Сочі, його регіону і Червоної поляни.

Крім того, розсудливо плануючи можливий прибуток, великі туристичні компанії розуміють, що триватиме Олімпіада тільки 14 днів. Тому, незважаючи на особливу увагу до цього заходу, воно не несе для них комерційної привабливості.

Що стосується передбачуваних цін на олімпійські заходи, у тих фірм, які все-таки будуть займатися подібними турами, вони будуть високими, оскільки туроператори поставлені в безвихідне становище. Адже, і транспортні послуги та послуги об’єктів розміщення, будуть «дорогими». Хоча, деякі туроператори, по можливості, намагаються цю ціну знизити, у зв’язку з чим, ведуться переговори з РЖД про знижки та спецпропозиції, оскільки основний потік туристів буде користуватися саме РЖД, адже вартість авіаперевезень вкрай висока.

На даний момент, офіційну заяву про вартості квитків на авіаперельоти і РЗ – відсутня. Тільки після появи подібної інформації, з’являться відомості і про ціни на турпакет.