Офіційний представник «дочки» «Аерофлоту»лоукостера «Перемога» повідомив, що днями стартує попередній продаж квитків на рейси за кордон. Мінімальна вартість проїзного документа складе 999 руб.

За словами джерела, в сертифікат експлуатанта компанії раніше були внесені істотні зміни, завдяки яким «Перемога» отримала можливість здійснювати польоти на міжнародних авіалініях. В яку саме країну планується виконати перший рейс у відповідності з новими умовами, не уточнюється, відомо лише, що це стане відомо з початком продажу квитків.

Допуски на пасажирські авіаперевезення в такі країни, як Словаччина, Франція і Німеччина, «Перемоги» були офіційно оформлені та надані 20 жовтня. В інформації Росавіації говорилося про те, що дозволу почнуть діяти тільки після остаточного затвердження змін до Федеральних авіаційних правилах (ФАП), згідно з яким положення про обов’язкове нальоті авіакомпаній, планують літати за кордон, в межах території Росії як мінімум протягом двох років скасовується.

У жовтні Мін’юст РФ прийняв поправки в ФАП, відкрили «Перемозі» доступ до міжнародних рейсів.

Авіакомпанія «Перемога» змінила бюджетний перевізник «Добролет», припинив в минулому році влітку польоти після включення в санкційний список ЄС.