Центральне телеграфне агентство Північної Кореї повідомило, що в найближчому майбутньому країні з’явиться третя курортна зона, розрахована на іноземних відвідувачів…

Відповідну постанову було випущено Президією Верховного народного зібрання КНДР. Нову зону відпочинку під назвою Mubong (Мубон) створять поблизу найвищої вершини країни — гори Пектусан.

За словами експертів, створення нового туристичного курорту в Північній Кореї пояснюється, насамперед, бажанням влади залучити сюди іноземну валюту.

Перша курортна зона, орієнтована на іноземних туристів, була відкрита в КНДР в 1998 році біля гори Кимгансан. У 2008 році південнокорейський уряд заборонив своїм громадянам відвідувати цей район у зв’язку з трагічним випадком, що стався з однієї з південнокорейських туристок. Прогулюючись по пляжу, вона забрела на його заборонений ділянку, після чого була вбита північнокорейським солдатом.

Друга курортна зона – гірськолижний курорт Masik Pass, що відкрився в січні 2014 року, і розрахований на прийом, як місцевих, так і іноземних туристів.

На початку 2015 року уряд Китаю запропонував організувати на кордоні з Росією і КНДР туристичну курортну зону, площа якої складе 10 км2 на території кожної з держав.

Також читайте: Північна Корея: туризм через прочинені двері