У середу було підписано угоду про співпрацю між «Саратовскими компаніями» і міжнародним аеропортом «Калуга»…

Тепер «Саратовські авіакомпанії» будуть базовим авіаперевізником аеропорту. Стоянкою літаків компанії стане Калуга. Аеропорт зобов’язався робити знижки на обслуговування авіалайнерів.

Запуск перших рейсів авіакомпанії з Калуги відбудеться в 2017 році. За словами гендиректора аеропорту Салавата Кутушева, в зимовий сезон «Саратовські авіакомпанії» планують виконувати рейси в Санкт-Петербург двічі на тиждень, а навесні і влітку запускати рейси в Сочі, Сімферополь та Калінінград.

Перевозити пасажирів будуть авіалайнери А-148 і Embraer-190.

«Саратовські компанії» виконують внутрішньоросійські рейси і чартерні рейси в європейські, азійські та африканські країни. В арсеналі авіаперевізника десять авіалайнерів Як-42 і Як-40 і два літаки Embraer.

За попередніми прогнозами, в 2016 році аеропорт планував обслужити 60-80 тисяч клієнтів. З 16 червня, коли почалися регулярні перевезення «Калугу», по кінець грудня 2015 року пасажиропотік аеропорту перевищив 10 тисяч осіб, більше тисячі з них летіли за кордон.

Відкриття міжнародного аеропорту «Калуга» відбулося в травні минулого року, він має клас «В» і може приймати лайнери типу Boeing-737-500, A319 і літаки меншого класу. Аэроузел здатний обслуговувати до ста чоловік в годину.

До 2001 року на місці «Калуга» знаходився аеропорт «Грабцево». У 2013 році почалася реконструкція аэроузла. Власник повного пакету акцій «Калуга» – міністерство економічного розвитку Калузької області.