Дію так званого «єдиного квитка» Крим буде відновлено з 30 квітня. «Єдиний квиток» об’єднує в собі проїзд на залізничному, морському, авіаційному та автомобільному транспорті, при цьому з його допомогою мандрівники зможуть потрапити в 7 міст півострова…

Отже, мандрівникам, які придбають «єдиний квиток» в Криму, буде пропонуватися доїхати залізничним транспортом до Анапи, звідки автобусами і поромом їх переправлять в Керч, Судак, Сімферополь, Феодосію, Севастополь, Ялту чи Євпаторію, аналогічним шляхом вони зможуть повернутися назад. Також туристи зможуть доїхати поїздом до Краснодара, звідки на автобусі і поромі вирушать до Керчі, а потім повернуться назад. Крім того, після прибуття на поїзді в Анапу мандрівники зможуть на катамарані дістатися до Ялти.

Туристам, які вирушають в Краснодарський край на власному автотранспорті, запропонують залишити свій транспортний засіб у селищі Ілліч Темрюкського району, після чого вони зможуть на автобусі і поромі дістатися до одного з шести міст Криму. Тим туристам, які вирушають у Краснодарський край з Криму, запропонують залишити свій автомобіль в порту «Керч», після чого вони зможуть дістатися до Анапи на автобусі і поромі.

Крім того, в поточному році координацією автобусних перевезень займеться Єдина транспортна дирекція. Координувати автобусні перевезення будуть протягом всього шляху, тобто, починаючи від залізничного вокзалу і закінчуючи курортами Криму. Доставка пасажирів на півострів залізничним транспортом буде забезпечуватися з допомогою сучасного і комфортного рухомого складу, крім того, планується, що будуть задіяні співробітники підтримки пасажирів, які будуть допомагати мандрівникам з їх багажем. Все це повинно виключити труднощі, а також скоротити час у дорозі.

Нагадаємо, що систему «єдиного квитка» ввели в 2014 році, і вона дозволила здійснити перевезення понад 350 тисяч мандрівників. Крім того, в цьому році також очікується збільшення кількості туристів, які прибувають у Крим повітряним шляхом, – міжнародний аеропорт у Сімферополі розширив термінали і до курортного сезону планує збільшити пропускну здатність у півтора рази. Очікується, що послугами аеропорту в цьому році скористається близько 3,5 млн. пасажирів.

Детальніше про пасажирському транспортному сполученні з Кримом читайте на офіційному сайті «Єдиної транспортної дирекції».