Сьогодні “Аерофлот” офіційно зареєстрував нову дисконтну авіакомпанію “Добролет”. Польоти новий російський лоукостер почне вже в травні 2014 року.

Планується, що в травні 2014 року нова авіакомпанія почне здійснювати рейси в найбільші міста Європейської Росії (Пітер, Єкатеринбург, Краснодар і Самару), а також в Уфу, Махачкали, Калінінград і Новий Уренгой, а на 2-3 рік роботи заплановано вихід на закордонні рейси (Україна, Вірменія і Туреччина).

Остаточне рішення про аеропорт базування нового дискаунтера поки не прийнято, але швидше за все їм стане московський аеропорт «Домодєдово».

В Аерофлоті обіцяють, що ціни на квитки “Доброльота” будуть на порядок дешевше, ніж у “традиційних авіакомпаній до 30-40%. Завдяки чому зможе успішно конкурувати з постійно дорожчали залізничним транспортом.

У 2014 році в парку «Доброльота» буде вісім лайнерів Boeing 737-800, до 2019 року їх буде вже 40, причому всі вони будуть закуповуватися новими.

За словами представника нового лоукостер, їх літаках буде тільки один клас обслуговування з кріслами як в електричках, які не будуть відкидатися, і будуть щільно посаджені, а також там буде жорстко з багажем, і придбати квитки можна буде тільки через інтернет.

За додаткову плату пасажири зможуть замовити пріоритетну посадку з вибором більш комфортного із збільшеним простором для ніг.

Безкоштовно на літаках Доброльота можна буде перевозити тільки лучную поклажу і дитячі коляски.