Види рушниць для полювання

Полювання відоме людині ще з найдавніших часів. Щоб зловити здобич, для початку, людина просто ловив її руками. Потім завдання ускладнилася. Він став застосовувати проти великих і швидких тварин різні, виготовлені ним знаряддя, які перетворювалися на вже відомі всьому світові інструменти: лук і стріли, спис і багато іншого. Пройшли століття, тисячоліття, і з появою пороху, з розвитком механіки, з’явився новий інструмент для полювання. У нього є як свої плюси, так і недоліки. Цей інструмент хороший і привабливий по своєму, і залишається пріоритетним у всіх сенсах. Звичайно ж, це мисливська рушниця. Рекомендуємо купити найкращу рушницю на сайті в магазин зброї

Види рушниць для полювання

Класифікація
Перш за все, рушниці поділяються за загальною класифікацією на: нарізні, гладкоствольні і Комбіновані. До нарізних рушниць відносять найчастіше гвинтівки і карабіни. Такі рушниці найбільше підходять для досвідчених мисливців.

Комбіновані рушниці – це змішаний тип даного інструменту. Потім рушниці ділять на кількість стовбурів: одноствольні, двоствольні і далі. Одноствольні рушниці самі погані для полювання. Якщо мисливець промахнувся, то він не зможе перезарядитися, щоб вистрілити знову в свою здобич. Таку рушницю новачкам брати не варто. А ось двоствольне-саме те. З цієї рушниці можна з легкістю вбити і добити здобич. Також рушниці бувають з відкидними стовбурами і з не відкидаються стовбурами. Перші підходять для людини найбільше.

Чому? Вся справа в тому, що рушниця з відкидними стовбурами швидше можна перезарядити. Досить просто відкинути стовбур і вставити патрони, а потім різко закинути його назад. Швидка перезарядка-убита дичина, а якщо дичина небезпечна, то і врятоване життя.