На всесезонном курорті «Шаянська» в Карачаєво-Черкесії з 25 грудня відкривається сезон гірськолижного катання. Про це порталу «Інтерфакс-туризм» повідомив Максим Губа, заступник генерального директора АТ «Курорти Північного Кавказу».


За словами заступника директора, на «Архиз» йдуть останні приготування до відкриття сезону. Завершується модернізація платіжно-пропускної системи на канатних дорогах «Місячна поляна» та «Романтик», оновлюються каси, турнікети, автомати для продажу скі-пасів. Готується обладнання для створення штучного снігового покриву, його встановлять на «Місячної поляни», на нових трасах, довжина яких досягає 6,7 км В Романтиці включені снігові гармати, на всіх схилах до відкриття сезону буде рівна сніговий покрив.

У новому сезоні «Шаянська» пропонує гірськолижникам широкі можливості для відпочинку і занять улюбленим видом спорту. На курорті планується запустити нову канатну дорогу Місячний експрес”, три гірськолижні траси, відкритий каток, бігові траси, розважальний центр з боулінгом та караоке. Планується проведення ярмарку сувенірів і традиційних кавказьких страв. Готується і новорічна програма, за запевненням організаторів — особлива.

Новий північнокавказький курорт «Шаянська» почав приймати туристів в кінці 2013 року. За час роботи на курорті вже побували понад 200 тисяч гостей.