Відкачування та очищення вигрібних ям.

12-4-2019
Картинки по запросу Відкачування та очищення вигрібних ям.

Надаємо послуги приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок. Наша служба надає асенізаційні послуги для тих, у кого в приватному, заміському будинку або на дачі немає підключення до системи центрального відведення стоків. Викачування ям проводиться за допомогою асенізаторів і илососов. Наша команда швидко і акуратно викачає вигрібну яму в найближчих селищах, станицях, дачних кооперативах. Якщо вам потрібна послуга “відкачування вигрібних ям і видалення рідких відходів і нечистот”, звертайтеся до нас. Ми відкачаємо туалети з ділянок приватних будинків, дач, будинків, не підключених до центральної каналізації і будь-яких інших місць. Всі роботи виконуються швидко і професійно. Наявність каналізаційної системи просто необхідно для комфортної експлуатації різних будівель. У міських умовах є центральна система каналізації, куди мешканці можуть зливати брудну воду, відходи і нечистоти. Також хочемо вам порекомендувати https://ecogr.ru/pumping/

Але за межами міста власникам будинків доводиться використовувати автономну каналізацію. Зараз набирає популярність установка септиків, але звичною і найбільш поширеною залишається вигрібна яма. Вигрібна яма – це герметичний резервуар для збору побутових відходів та відходів життєдіяльності. Вона потребує регулярному зборі і утилізації накопичених ЖБО. Але це не робить її менш зручним способом влаштування автономної каналізації в приватних будинках і дачах. Адже замовити відкачування вигрібної ями легко і просто. Потрібно замовити асенізатор або илосос. Фахівці відкачають і вивезуть відходи. Повністю позбавлять вас від проблем, пов’язаних з переповненням автономної каналізації. Наше обладнання для асенізації оснащений потужними насосами, і з легкістю зробить викачування ЖБО.

Важливо, що під час відкачування не буде неприємного запаху, так як обладнання герметично, а роботи будуть проводитися акуратно. Не турбуєтеся за збереження ділянки та рослинності на ньому. Для відкачування використовуються шланги довжиною до 100 метрів, а цього буде достатньо навіть для дуже великої ділянки. Оптимально замовляти планову відкачування вигрібної ями. Це дозволить попередити аварійні ситуації і пошкодження каналізаційної системи. І до того ж затягувати з викачування нечистот дуже шкідливо для санітарної обстановки на ділянці, токсини і хвороботворні бактерії можуть потрапити в ґрунт. Щоб каналізація, ділянка, а головне здоров’я мешканців будинку не постраждав, не тягніть з очищенням. Але якщо дійшло до екстреної ситуації, то наша аварійна відкачування вигрібних ям працюємо 24 години.