На курорті «Імеретинський» в Сочі планується до 15 червня завершити черговий етап перепрофілювання старого вантажного порту в сучасну яхтову марину…


В даний час йде установка додаткових понтонів. Після того, як три нових понтона встановлять, кількість стояночних місць в «Имеритинском» зросте до більш ніж 190. Надалі план розвитку курорту припускає багаторазове розширення до 760 місць для стоянок яхт. В такому масштабі курорт стане найбільшою яхтової мариною на російському узбережжі Чорного моря.

Зараз в «Имеритинском» всі місця стоянки яхт вже давно зайняті. Додаткові 50, які повинні будуть ввести в експлуатацію, вже заздалегідь заброньовані і сплачені власниками суден.

За даними джерел в порту, нові понтони не стануть перешкодою для входу в порт величезних яхт довжиною більше 100 метрів, які вже «звикли» швартуватися в «Имеритинском» під час проведення в Сочі значущих міжнародних подій – Міжнародний інвестиційний форум, гонки «Формула-1».

«Оновлена марина дасть можливість розміщувати й обслуговувати надвеликі яхти довжиною до 150 м, а також надасть ряд послуг для резидентів і гостей, в тому числі навчання яхтових капітанів у спеціальній школі за системою IYT», – прокоментував плани операційний директор курорту Максим Кондратенко.