Нурмахмад Холів, посол Росії в столиці Катару Досі, повідомив про те, що влада країни має намір спростити візовий режим для громадян РФ…

Дипломат розповів, що вже в 2017 році росіяни, які подорожують через Доху в інші держави, зможуть безкоштовно отримати транзитну візу в Катар терміном до трьох діб. Оформлення дозволу на в’їзд буде спрощено, його можна буде отримати заздалегідь, або після прибуття в державу.

Катар. Доха. Фото 1

За словами Холова, нововведення сприяло партнерство з авіаперевізником Qatar Airways, який очікує таким способом збільшити кількість російських туристів і кількість рейсів.

Як стало відомо у вересні минулого року, катарські влади збільшили термін дії транзитної візи для іноземців, які подорожують через Доху, з двох до чотирьох днів. Але тоді це не поширювалося на російських громадян.

Катар. Доха. Фото 2

18 січня минулого року Катар і Росія уклали угоду про безвізові поїздки для осіб з дипломатичними паспортами. Холів підкреслив, що для цього Катар зробив кропітку і тривалу роботу щодо пом’якшення міграційної політики, яка раніше була досить суворою.

Сьогодні проїжджаючі через Катар громадяни можуть перебувати на території держави без візи не більше двох діб, якщо час між рейсами перевищує 8 годин.