Тайська клініка потребує кілька мільйонів рублів за лікування російського мандрівника Миколи Москаленко, який впав у кому після ДТП…

За словами дружини постраждалого Олени Москаленко, сім’я отримала рахунок від приватної клініки в Паттаї на суму близько трьох мільйонів рублів. Жінка сказала, що лікарі погрожували перестати давати хворому ліки, якщо рідні не заплатять гроші за його лікування. Також до сплати за рахунком Миколи не можуть перевести в більш дешеву клініку.

За інформацією телеканалу НТВ, сума боргу за лікування Москаленко перевищує чотири мільйони рублів. У росіянина немає таких грошей, тому його родичі попросили допомоги у російських дипломатів, а також розпочали збір коштів через соціальні мережі.

Москаленко з дружиною і двома дітьми проживають у місті Бодайбо Іркутської області. В Таїланд подружжя прилетіли удвох і попередньо не оформляли медичну страховку. 9 березня під час екскурсії, яку пара вирушила під час відпочинку, автобус потрапив у аварію. Миколи доставили в лікарню з серйозними травмами і прооперували.

У лютому повідомили, що в результаті аварії на Паттайї росіяни брат і сестра підліткового віку впали в кому. Вони їхали на моторолері і зіткнулися з автобусом.