У найближчому майбутньому авіакомпанія «Трансаеро» має намір відкрити новий маршрут – починаючи з 5 лютого, компанія почне літати з Москви в Делі і назад.

В авіакомпанії розповіли, що вильоти з новим рейсів будуть проходити по четвергах і суботах з московського аеропорту Внуково і по п’ятницях і неділях з Делі. Також повідомляється, що клієнтам нададуть три класи місць на борту Боїнг-767: бізнес-клас, туристичний клас і економ клас.

Квитки по новому маршруту авіакомпанії вже можна придбати. Зараз найбільш дешевий квиток на 5 лютого в Делі обійдеться мандрівникам у 12 тисяч рублів з усіма зборами і таксами. У той же час компанія «Аерофлот» також на 5 лютого пропонує квитки від 21,3 тисяч рублів, а компанія Air India – від 17 тисяч рублів.

Не так давно в Делі зустрічалися представники російського та індійського туристичного бізнесу. Під час цієї зустрічі члени АТОР представили підготовлені туристичні програми Росії. На думку індійських туроператорів у Росії є хороший потенціал у туристичній сфері, зокрема вони впевнені, що при належному розвитку щорічно Росію може відвідувати близько 2-3 млн мандрівників з Індії.