Сьогодні стало відомо, що авіакомпанія Трансаеро отримала право виконувати за 7 регулярних рейсів з Москви до Анталії і Стамбул.

Нагадаємо, що раніше в цьому напрямі регулярними рейсами літали лише два призначених перевізника – Аерофлот і Turkish Airlines.

Вийти з регулярними рейсами на цей напрямок також намагалися S7, Ямал і Московія, але вдалося це тільки Трансаеро. З турецької сторони допуски на регулярні рейси до Москви отримали відразу 3 авіаперевізника: Onur Air, Atlasjet і Pegasus, останній вже здійснює рейси з Стамбула в Краснодар і Омськ.

Варто відзначити, що Туреччина – одне із самих популярних напрямків у Трансаеро. Перевізник почав літати сюди ще на початку 90-х років. У минулому році послугами чартерних рейсів «Трансаеро» на турецькому напрямку скористалося близько мільйона пасажирів. Зараз авіакомпанія літає в Анталію з Москви, Санкт-Петербурга і Єкатеринбурга, а також виконує чартерні рейси з Москви в Бодрум та Даламан.

Таким чином, нові регулярні рейси Трансаеро з Москви до Анталії, швидше за все, ще більше зміцнять позиції авіакомпанії на цьому напрямку, а також дадуть можливість продажу квитків у відкритому доступі, що на турецькому напрямі не дуже розвинене.

Свою зацікавленість до регулярних рейсів перевізника висловили і багато туроператори, які вважають що «регулярка» в Туреччину буде затребувана, насамперед, у заможних туристів, для яких важлива гарантія точності виконання розкладу. Адже ні для кого вже не секрет, що чартерні рейси нерідко затримуються, особливо у високий сезон.