1 квітня 2013 року в Єгипті буде знято введений після наприкінці лютого нинішнього року заборону на польоти повітряних куль.

Нагадаємо, ця заборона була введена з-за катастрофи, що сталася 26 лютого і забрала життя 19 людей, в основному іноземних туристів (загинули громадяни Китаю, Японії, Франції, Великобританії, Угорщини та Єгипту).

У тій катастрофі вдалося вижити лише одному британцеві і рядив аеростатом єгиптянинові. Обидва вони отримали серйозні травми. Їм вдалося вистрибнути з кошика, коли до зіткнення з землею залишалося не більше двох десятків метрів.

За словами міністра цивільної авіації Єгипту, влада країни змінили, посилили правила безпеки для польотів на повітряних кулях, а також посилили контроль компаній, що надають послуги у цій сфері.

Загалом як насправді йдуть справи з безпекою катання на повітряних кулях в Єгипті, покаже тільки час. Але швидше за все, як завжди. Бізнесмени дочекалися, коли галас навколо загибелі людей вщухне, і з потурального дозволу влади продовжили заробляння грошей. Загалом, нічого нового, як завжди в таких випадках в Єгипті, гроші тут куди важливіше, ніж життя десятки туристів…