Після початку нової хвилі масових заворушень в Єгипті, російські туроператори констатують падіння попиту на тури в цю країну.

Нагадаємо, єгипетська армія після багатоденних масових народних протестів відсторонила минулого тижня від влади президента-ісламіста Мухаммеда Мурсі, а також тимчасово призупинила дію конституції.

Все це спровокувало чергову хвилю масових заворушень по всій країні між прихильниками і супротивниками відстороненого президента.

Російські туроператори, що працюють на цьому напрямку, поки не вважають ситуацію з продажем путівок сюди критичною, але все ж констатують спад продажів на рівні 25-30%.

Масових ануляцій турів в Єгипет поки не спостерігається, але попит вже майже два тижні практично заморожений. Впали продажі не лише найближчі, але й на далекі заїзди.

Також помітно зросла і кількість «тривожних дзвінків від туристів придбали тури в цю країну, майже 90% з них уточнюють про можливість відмови від турів, але до реальних відмов справа зазвичай не доходить.

Але, незважаючи на зниження попиту, ціни на тури в Єгипет не впали, і в порівнянні з травневими пропозиціями вони навіть трохи зросли.