На життєво важливою для туристичної галузі Криму Керченській переправі, що з’єднує порт Кавказ і Керч, сьогодні з 14:30 було частково відновлено сполучення поромів, перерване рано вранці через ураганний вітер…

Як повідомили в Єдиній транспортній дирекції, оскільки вітер трохи стих, було прийнято рішення відкрити повідомлення поромами малої місткості, пристосованими до таких погодних умов. Зараз працює три вантажопасажирських порома, замість чотирьох, і час в дорозі на них збільшилася з 30 хвилин до 1,5 годин.

Що стосується самого місткого пасажирського порома «Ионас», він стоїть на рейді і не може вийти в рейс, так як не пристосований для такої погоди.

У зв’язку з непростою ситуацією, пасажирів з «єдиним квитком», автобуси, жінок з дітьми, ветеранів, інвалідів і вагітних, переправляють в пріоритетному порядку.

Раніше на сайті Итар-Тасс з’явилася інформація, що у зв’язку з ураганом, переправа в Крим буде закрита з 21 по 23 червня.

За словами очевидців, на даний момент в чергах в очікуванні на пороми в порту Кавказ на російській стороні стоять близько 500 машин, і їх кількість постійно зростає.